canli-sonuclar « gazete35.net

12 Mayıs 2021 - 15:26
reklam
ALMANYA BUNDESLİGA LİGİ
19:00
Schalke 04 Schalke 04
- : -
Hertha BSC Berlin Hertha BSC Berlin
ALMANYA REGİONALLİGA
20:30
Fortuna Düsseldorf II Fortuna Düsseldorf II
- : -
Preussen Münster Preussen Münster
ANGOLA 1. LİGİ
17:00
CR Da Caala CR Da Caala
- : -
Williete Williete
17:00
Ferroviario do Huambo Ferroviario do Huambo
- : -
Onze Bravos Onze Bravos
17:00
Cuando Cubango Cuando Cubango
- : -
Sagrada Esperanca Sagrada Esperanca
17:30
Academica do Lobito Academica do Lobito
- : -
Baixa de Cassanje Baixa de Cassanje
17:30
Sporting de Cabinda Sporting de Cabinda
- : -
C.R.D. Libolo C.R.D. Libolo
17:30
Petro Atletico Luanda Petro Atletico Luanda
- : -
Santa Rita Santa Rita
18:30
Progresso Progresso
- : -
Interclube Interclube
19:00
CD Primeiro de Agosto CD Primeiro de Agosto
- : -
CD Huila CD Huila
ARJANTİN KUPASI
20:10
Estudiantes De San Luis Estudiantes De San Luis
- : -
Villa San Carlos Villa San Carlos
AVUSTRALYA 1. LİGİ
MS
Brisbane Roar Brisbane Roar
0 - 0
Central Coast Mariners Central Coast Mariners
50'
Perth Glory Perth Glory
2 - 0
Western United FC Western United FC
AVUSTURYA 1. LİGİ
19:10
SV Lafnitz SV Lafnitz
- : -
Wacker Innsbruck Wacker Innsbruck
19:30
Amstetten Amstetten
- : -
FAC Team für Wien FAC Team für Wien
19:30
FC Juniors OÖ FC Juniors OÖ
- : -
BW Linz BW Linz
19:30
SV Horn SV Horn
- : -
Kapfenberg Kapfenberg
19:30
Grazer AK Grazer AK
- : -
Austria Lustenau Austria Lustenau
21:25
FC Liefering FC Liefering
- : -
Austria Klagenfurt Austria Klagenfurt
AVUSTURYA AMATÖR LİGİ
ERT
Sturm Graz (A) Sturm Graz (A)
0 - 0
Union Gurten Union Gurten
ERT
Stadl-Paura Stadl-Paura
0 - 0
Hertha Wels Hertha Wels
ERT
St. Anna St. Anna
0 - 0
Union Vöcklamarkt Union Vöcklamarkt
ERT
Ried (A) Ried (A)
0 - 0
SC Deutschlandsberg SC Deutschlandsberg
ERT
Gleisdorf 09 Gleisdorf 09
0 - 0
Wolfsberger AC (A) Wolfsberger AC (A)
ERT
Spittal Spittal
0 - 0
Bad Gleichenberg Bad Gleichenberg
ERT
FC Wels FC Wels
0 - 0
Kalsdorf Kalsdorf
AVUSTURYA BUNDESLİGA LİGİ
19:30
Wolfsberger AC Wolfsberger AC
- : -
LASK Linz LASK Linz
19:30
WSG Swarovski Tirol WSG Swarovski Tirol
- : -
Sturm Graz Sturm Graz
21:30
Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg
- : -
Rapid Wien Rapid Wien
BELÇİKA 1. LİGİ
21:45
Racing Genk Racing Genk
- : -
Anderlecht Anderlecht
BOSNA HERSEK 1. LİGİ
16:55
Krupa na Vrbasu Krupa na Vrbasu
- : -
Radnik Bijeljina Radnik Bijeljina
17:00
Olimpik Sarajevo Olimpik Sarajevo
- : -
Mladost Doboj Kakanj Mladost Doboj Kakanj
19:00
Velez Velez
- : -
Zeljeznicar Zeljeznicar
19:00
Siroki Brijeg Siroki Brijeg
- : -
Tuzla City Tuzla City
BREZİLYA ALAGOANO
MS
CSA CSA
3 - 0
CSE CSE
BREZİLYA PARAENSE
21:45
Paysandu Paysandu
- : -
Castanhal Castanhal
BREZİLYA PARANAENSE
21:30
Operario PR Operario PR
- : -
Cascavel CR Cascavel CR
21:30
Gremio Maringa Gremio Maringa
- : -
Toledo Toledo
21:30
Coritiba Coritiba
- : -
Cianorte-PR Cianorte-PR
21:30
Cascavel-PR Cascavel-PR
- : -
Rio Branco Rio Branco
21:30
Azuriz FC Azuriz FC
- : -
Parana Parana
21:30
Atletico Paranaense Atletico Paranaense
- : -
Londrina Londrina
BREZİLYA PERNAMBUCANO
21:00
Central SC Central SC
- : -
Academica Vitoria Academica Vitoria
21:00
Retro Retro
- : -
Sete de Setembro EC Sete de Setembro EC
BREZİLYA PİAUİENSE
21:45
River AC River AC
- : -
AED Altos AED Altos
21:45
Picos PI Picos PI
- : -
4 de Julho EC 4 de Julho EC
21:45
Tiradentes PI Tiradentes PI
- : -
Parnahyba Parnahyba
BREZİLYA POTİGUAR
21:00
CE Forca E Luz CE Forca E Luz
- : -
Santa Cruz-RN Santa Cruz-RN
21:00
Assu RN Assu RN
- : -
America Natal America Natal
BULGARİSTAN 1. LİGİ
17:00
Arda Kardzhali Arda Kardzhali
- : -
CSKA 1948 Sofia CSKA 1948 Sofia
19:30
CSKA Sofya CSKA Sofya
- : -
Ludogorets Razgrad Ludogorets Razgrad
CEZAYİR ULUSAL LİGİ
MS
JS Kabylie JS Kabylie
0 - 1
MC Oran MC Oran
ÇEKYA 1. LİGİ
19:00
Sparta Prag Sparta Prag
- : -
Viktoria Plzen Viktoria Plzen
ÇEKYA 3. LİGİ
ERT
Banik Ostrava B Banik Ostrava B
0 - 0
Frydek-Mistek Frydek-Mistek
ERT
Slovacko B Slovacko B
0 - 0
SFK Vrchovina SFK Vrchovina
ERT
Znojmo Znojmo
0 - 0
Odra Petrkovice Odra Petrkovice
ERT
Viktoria Otrokovice Viktoria Otrokovice
0 - 0
Unicov Unicov
ERT
Vysocina Jihlava B Vysocina Jihlava B
0 - 0
Hlucin Hlucin
ERT
Sigma Olomouc B Sigma Olomouc B
0 - 0
Uhersky Brod Uhersky Brod
ERT
MSA Dolni Benesov MSA Dolni Benesov
0 - 0
MFK Vyskov MFK Vyskov
ERT
FC Velke Mezirici FC Velke Mezirici
0 - 0
Slovan Rosice Slovan Rosice
ERT
SK Hanacka SK Hanacka
0 - 0
Zlin B Zlin B
DANİMARKA 1. LİGİ
20:00
Fremad Amager Fremad Amager
- : -
Hvidovre Hvidovre
20:00
Viborg Viborg
- : -
Silkeborg Silkeborg
EKVATOR B LİGİ
ERT
El Nacional El Nacional
0 - 0
Atletico Porteno Atletico Porteno
ERT
Santo Domingo Santo Domingo
0 - 0
LDU Portoviejo LDU Portoviejo
ERT
Guayaquil SC Guayaquil SC
0 - 0
Chacaritas Chacaritas
ERT
Gualaceo Gualaceo
0 - 0
America de Quito America de Quito
ERT
Independiente Juniors Independiente Juniors
0 - 0
Cumbaya FC Cumbaya FC
23:30
Chacaritas Chacaritas
- : -
Cumbaya FC Cumbaya FC
23:30
LDU Portoviejo LDU Portoviejo
- : -
Gualaceo Gualaceo
23:30
America de Quito America de Quito
- : -
Guayaquil SC Guayaquil SC
ESTONYA KUPASI
18:00
Viljandi JK Tulevik Viljandi JK Tulevik
- : -
Tallinna FCI Levadia Tallinna FCI Levadia
FAS PREMİER LİGİ
MS
Ittihad Tanger Ittihad Tanger
1 - 1
Hassania Agadir Hassania Agadir
MS
MCO Oujda MCO Oujda
0 - 0
Rapide Oued Zem Rapide Oued Zem
MS
Difaa El Jadida Difaa El Jadida
0 - 1
Olympique Safi Olympique Safi
FİNLANDİYA YKKÖNEN LİGİ
18:30
PK 35 PK 35
- : -
Musa Pori Musa Pori
18:30
VPS Vaasa VPS Vaasa
- : -
Gnistan Gnistan
FRANSA KUPASI
22:00
Montpellier Montpellier
- : -
Paris St Germain Paris St Germain
FRANSA LİGUE 2
20:00
Toulouse Toulouse
- : -
Pau FC Pau FC
GUATEMALA ULUSAL LİGİ
21:00
Iztapa Iztapa
- : -
CSD Comunicaciones CSD Comunicaciones
GÜNEY AFRİKA PSL
16:00
Maritzburg United Maritzburg United
- : -
Lamontville Golden Arrows Lamontville Golden Arrows
16:00
Chippa United Chippa United
- : -
Black Leopards Black Leopards
16:00
Bloemfontein Celtic Bloemfontein Celtic
- : -
Cape Town City Cape Town City
18:00
SuperSport United SuperSport United
- : -
Tshakhuma Tsha Madzivhandila Tshakhuma Tsha Madzivhandila
18:00
Kaizer Chiefs Kaizer Chiefs
- : -
Moroka Swallows Moroka Swallows
GÜNEY AMERİKA KUPASI
MS
RB Bragantino RB Bragantino
2 - 0
Emelec Emelec
MS
Metropolitanos FC Metropolitanos FC
0 - 1
Atletico Paranaense Atletico Paranaense
MS
Talleres Talleres
0 - 0
Deportes Tolima Deportes Tolima
MS
Montevideo City Montevideo City
1 - 1
Independiente Independiente
GÜNEY KIBRIS 1. LİGİ
18:00
Pafos FC Pafos FC
- : -
Doxa Katokopia Doxa Katokopia
20:00
Ethnikos Achnas Ethnikos Achnas
- : -
Nea Salamis Nea Salamis
GÜNEY KORE K-LİGİ
ERT
Seongnam FC Seongnam FC
0 - 0
Jeonbuk FC Jeonbuk FC
MS
Suwon Bluewings Suwon Bluewings
3 - 2
Jeju United Jeju United
90'
Gangwon Gangwon
2 - 2
Ulsan Hyundai Ulsan Hyundai
ERT
Daegu Daegu
0 - 0
FC Seoul FC Seoul
GÜRCİSTAN 1. LİGİ
28'
Samtredia Samtredia
0 - 0
Dinamo Batumi Dinamo Batumi
26'
Shukura Kobuleti Shukura Kobuleti
0 - 0
Lokomotif Tiflis Lokomotif Tiflis
17:00
Saburtalo Saburtalo
- : -
Dinamo Tiflis Dinamo Tiflis
HIRVATİSTAN 1. LİGİ
17:00
Slaven Belupo Slaven Belupo
- : -
Rijeka Rijeka
19:05
Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
- : -
Varazdin Varazdin
21:10
Hajduk Split Hajduk Split
- : -
HNK Gorica HNK Gorica
HOLLANDA KEUKEN KAMPİOEN LİGİ
21:00
FC Eindhoven FC Eindhoven
- : -
Utrecht II Utrecht II
21:00
Maastricht Maastricht
- : -
Den Bosch Den Bosch
21:00
Volendam Volendam
- : -
AZ Alkmaar II AZ Alkmaar II
21:00
Excelsior Excelsior
- : -
Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles
21:00
Telstar Telstar
- : -
Ajax II Ajax II
21:00
NEC Nijmegen NEC Nijmegen
- : -
FC Dordrecht FC Dordrecht
21:00
Cambuur Cambuur
- : -
NAC Breda NAC Breda
21:00
TOP Oss TOP Oss
- : -
Roda Roda
21:00
Almere City Almere City
- : -
PSV II PSV II
21:00
De Graafschap De Graafschap
- : -
Helmond Sport Helmond Sport
İNGİLTERE PREMİER LİGİ
22:15
Chelsea Chelsea
- : -
Arsenal Arsenal
İSKOÇYA PREMİER LİGİ
20:00
Livingston Livingston
- : -
Rangers FC Rangers FC
20:00
Dundee United Dundee United
- : -
Motherwell Motherwell
20:30
Celtic Celtic
- : -
St Johnstone St Johnstone
21:45
Raith Rovers Raith Rovers
- : -
Dundee Dundee
21:45
Aberdeen Aberdeen
- : -
Hibernian Hibernian
21:45
Kilmarnock Kilmarnock
- : -
St Mirren St Mirren
21:45
Ross County Ross County
- : -
Hamilton Hamilton
İSPANYA 2. LİG B
19:00
Espanyol B Espanyol B
- : -
SCR Pena Deportiva SCR Pena Deportiva
İSPANYA LA LİGA
20:00
Sevilla Sevilla
- : -
Valencia Valencia
21:00
Celta Vigo Celta Vigo
- : -
Getafe Getafe
21:00
Huesca Huesca
- : -
Athletic Bilbao Athletic Bilbao
23:00
Atletico Madrid Atletico Madrid
- : -
Real Sociedad Real Sociedad
İSRAİL KUPASI
20:30
Maccabi Haifa Maccabi Haifa
- : -
Maccabi Tel Aviv Maccabi Tel Aviv
20:30
Hapoel Tel Aviv Hapoel Tel Aviv
- : -
Beitar Tel Aviv Beitar Tel Aviv
İSVEÇ ALLSVENSKAN LİGİ
19:30
Varbergs BoIS FC Varbergs BoIS FC
- : -
Hammarby Hammarby
19:30
Sirius Sirius
- : -
Elfsborg Elfsborg
19:30
Djurgarden Djurgarden
- : -
Östersund Östersund
19:30
Hacken Hacken
- : -
Örebro Örebro
19:30
Kalmar Kalmar
- : -
Göteborg Göteborg
İSVİÇRE SÜPER LİGİ
19:15
Servette Servette
- : -
Lausanne Lausanne
21:30
Zurich Zurich
- : -
St. Gallen St. Gallen
21:30
Sion Sion
- : -
Luzern Luzern
İTALYA SERİE A LİGİ
19:30
Cagliari Cagliari
- : -
Fiorentina Fiorentina
21:45
Sampdoria Sampdoria
- : -
Spezia Spezia
21:45
Torino Torino
- : -
Milan Milan
21:45
Sassuolo Sassuolo
- : -
Juventus Juventus
21:45
Bologna Bologna
- : -
Genoa Genoa
21:45
Atalanta Atalanta
- : -
Benevento Benevento
21:45
Inter Inter
- : -
Roma Roma
21:45
Lazio Lazio
- : -
Parma Parma
İTALYA SERİE C LİGİ
16:00
Pro Vercelli Pro Vercelli
- : -
Juventus II Juventus II
16:00
Albinoleffe Albinoleffe
- : -
Grosseto Grosseto
İZLANDA PREMİER LİGİ
20:30
KA Akureyri KA Akureyri
- : -
Leiknir R. Leiknir R.
22:15
Fylkir Fylkir
- : -
KR Reykjavik KR Reykjavik
JAPONYA J-1 LİGİ
MS
Gamba Osaka Gamba Osaka
1 - 2
Sanfrecce Hiroshima Sanfrecce Hiroshima
MS
Kawasaki Frontale Kawasaki Frontale
2 - 2
Vegalta Sendai Vegalta Sendai
MS
Nagoya Grampus Nagoya Grampus
0 - 2
Kashima Antlers Kashima Antlers
LİBERTADORES KUPASI
MS
Santos Santos
1 - 0
Boca Juniors Boca Juniors
MS
The Strongest The Strongest
2 - 0
Barcelona Guayaquil Barcelona Guayaquil
MS
Deportivo Tachira Deportivo Tachira
2 - 1
Internacional Internacional
MS
Independiente Del Valle Independiente Del Valle
0 - 1
Palmeiras Palmeiras
MS
Sporting Cristal Sporting Cristal
0 - 2
Racing Club Racing Club
MS
Unión La Calera Unión La Calera
2 - 2
Flamengo Flamengo
LÜKSEMBURG ULUSAL LİGİ
-
Wiltz 71 Wiltz 71
- 0
UNA Strassen UNA Strassen
-
Victoria Rosport Victoria Rosport
- 0
US Mondorf US Mondorf
-
Swift Hesperange Swift Hesperange
- 0
Etzella Ettelbruck Etzella Ettelbruck
-
RM Hamm Benfica RM Hamm Benfica
- 0
Jeunesse Esch Jeunesse Esch
-
Fola Esch Fola Esch
- 0
US Hostert US Hostert
-
FC Progres Niedercorn FC Progres Niedercorn
- 0
Rodange Rodange
-
Union Titus Petange Union Titus Petange
- 0
Differdange 03 Differdange 03
-
Dudelange Dudelange
- 0
Racing FC Racing FC
MOLDOVA 1. LİGİ
16:00
Codru Codru
- : -
Zimbru Zimbru
16:00
Sfintul Gheorghe Sfintul Gheorghe
- : -
FC Dinamo Auto FC Dinamo Auto
18:00
FC Sheriff FC Sheriff
- : -
Milsami Orhei Milsami Orhei
NORVEÇ ELİTESERİEN
19:00
Kristiansund BK Kristiansund BK
- : -
Bodo Glimt Bodo Glimt
21:00
Brann Brann
- : -
Valerenga Valerenga
ÖZBEKİSTAN PREMİER LİGİ
16:40
Navbahor Namangan Navbahor Namangan
- : -
Termez Surkhon Termez Surkhon
16:50
Pakhtakor Pakhtakor
- : -
Kuruvchi Kokand 1912 Kuruvchi Kokand 1912
PERU PRİMERA - APERTURA
23:30
Alianza Atletico Alianza Atletico
- : -
Alianza Lima Alianza Lima
POLONYA 1. LİGİ
19:00
Radomiak Radom Radomiak Radom
- : -
BB Termalica Nieciecza BB Termalica Nieciecza
POLONYA 2. LİGİ
70'
Stal Rzeszow Stal Rzeszow
0 - 0
Garbarnia Krakow Garbarnia Krakow
17:00
Gornik Polkowice Gornik Polkowice
- : -
Olimpia Grudziadz Olimpia Grudziadz
PORTEKİZ SÜPER LİGİ
22:15
Vitoria Guimaraes Vitoria Guimaraes
- : -
Famalicao Famalicao
ROMANYA KUPASI
20:30
Viitorul Pandurii Targu Jiu Viitorul Pandurii Targu Jiu
- : -
CS U Craiova CS U Craiova
RUSYA KUPASI
20:00
Lokomotiv Moskova Lokomotiv Moskova
- : -
Krylya Sovietov Krylya Sovietov
SLOVENYA KUPASI
19:00
Domzale Domzale
- : -
Olimpija Ljubljana Olimpija Ljubljana
TFF 2. LİG
16:00
Kırklarelispor Kırklarelispor
- : -
Kırşehir Belediyespor Kırşehir Belediyespor
16:00
Silahtaroğlu Vanspor FK Silahtaroğlu Vanspor FK
- : -
Sakaryaspor Sakaryaspor
16:00
Ankara Demirspor Ankara Demirspor
- : -
Kocaelispor Kocaelispor
16:00
Anagold 24Erzincanspor Anagold 24Erzincanspor
- : -
Hekimoğlu Trabzon Hekimoğlu Trabzon
TUNUS 1. LİGİ
15:30
US Monastir US Monastir
- : -
AS Slimane AS Slimane
15:30
ES Sahel ES Sahel
- : -
Olympique de Beja Olympique de Beja
15:30
US Ben Guerdene US Ben Guerdene
- : -
CA Bizertin CA Bizertin
15:30
Rejiche Rejiche
- : -
CS Sfaxien CS Sfaxien
15:30
JS Kairouan JS Kairouan
- : -
Tataouine Tataouine
15:30
Stade Tunisien Stade Tunisien
- : -
Club Africain Club Africain
15:30
Esperance Tunis Esperance Tunis
- : -
Etoile Sportive Metlaoui Etoile Sportive Metlaoui
YUNANİSTAN SÜPER LİGİ 1
19:30
Asteras Tripolis Asteras Tripolis
- : -
AEK AEK
19:30
Aris Aris
- : -
Panathinaikos Panathinaikos
19:30
Olympiakos Olympiakos
- : -
PAOK PAOK
reklam
reklam
# TAKIMLAR O AV P
1 Beşiktaş 39 44 81
2 Galatasaray 39 42 81
3 Fenerbahçe 39 30 79
4 Trabzonspor 39 12 68
5 Demir Grup Sivasspor 39 10 62
6 Atakaş Hatayspor 39 10 61
7 Aytemiz Alanyaspor 39 12 57
8 Fatih Karagümrük 39 8 57
9 Gaziantep FK 39 7 55
10 Göztepe 39 1 51
11 İttifak Holding Konyaspor 39 1 49
12 Çaykur Rizespor 39 -14 48
13 Kasımpaşa 39 -9 46
14 Helenex Yeni Malatyaspor 39 -2 45
15 Medipol Başakşehir 39 -14 45
16 Fraport TAV Antalyaspor 39 -14 43
17 Hes Kablo Kayserispor 39 -16 41
18 BB Erzurumspor 40 -24 40
19 MKE Ankaragücü 39 -18 38
20 Gençlerbirliği 39 -31 38
21 Yukatel Denizlispor 39 -35 28
# TAKIMLAR O AV P
1 Manisa FK 36 62 84
2 Hekimoğlu Trabzon 36 43 71
3 Kocaelispor 36 27 68
4 Ankara Demirspor 36 20 65
5 Anagold 24Erzincanspor 36 20 62
6 Sarıyer 36 18 61
7 Afjet Afyonspor 36 7 57
8 Amed Sportif Faaliyetler 36 6 57
9 Uşakspor A.Ş. 36 9 55
10 Çorum FK 36 24 54
11 Kahramanmaraşspor 36 -19 37
12 Zonguldak Kömürspor 36 -16 36
13 Niğde Anadolu FK 36 -15 36
14 İnegölspor 36 -12 35
15 Şanlıurfaspor 36 -29 34
16 Ergene Velimeşespor 36 -28 31
17 Gümüşhanespor 36 -43 30
18 Sancaktepe FK 36 -44 26
19 Hacettepe 36 -30 25
# TAKIMLAR O AV P
1 Eyüpspor 35 53 85
2 Sakaryaspor 35 30 66
3 Kırşehir Belediyespor 35 23 65
4 Kırklarelispor 35 26 63
5 Silahtaroğlu Vanspor FK 35 23 63
6 Bodrumspor 35 27 58
7 Etimesgut Belediyespor 35 26 58
8 Turgutluspor 35 -9 52
9 Karacabey Belediyespor 35 9 49
10 Tarsus İdman Yurdu 35 6 49
11 Serik Belediyespor 35 1 49
12 Pendikspor 35 11 47
13 Pazarspor 35 0 47
14 Bayburt Özel İdarespor 35 -10 44
15 Sivas Belediyespor 35 4 40
16 Karatay Termal 1922 Konyaspor 35 -2 39
17 GMG Kastamonuspor 35 -20 36
18 Tetiş Yapı Elazığspor 35 -33 29
19 Mamak FK 35 -78 24
20 Kardemir Karabükspor 35 -87 2
reklam